• Zon 3 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Incebacakli, IbrahimTechnische stafTrainer/coach
    Karahan, BedelOverige stafTeammanager
    Yakut, HakanTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Don20:15 - 21:45 5 voor B8
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 nov. 11:45Internos 3 - TSC 4Sportpark De Hoge Neerstraat
    2 dec. 12:00Baronie 5 - Internos 3Sportpark De Blauwe Kei
    9 dec. 11:45Internos 3 - UVV'40 5Sportpark De Hoge Neerstraat
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 nov.Internos 3 - RCD 63 - 0
    18 nov.SAB 3 - Internos 32 - 2
  • Poulestanden Internos 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Internos 3330011479
    2Unitas'30 5311110734
    3Moerse Boys 4310228-63
    4DSE 3301259-41

    Poulestanden Internos 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSC 4770038102821
    2JEKA 13850334191515
    3SAB 374122921813
    4Baronie 584042213912
    5Internos 383232523211
    6RCD 663121314-110
    7Advendo 273132522310
    8Unitas'30 473132120110
    9Boeimeer 583051325-129
    10DIA 582242231-98
    11SC Gastel 782061826-86
    12UVV'40 56105642-363

    Poulestanden Internos 3 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'30 611002113
    2Internos 3100112-10
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Aksoy, HakanTeamspeler
    Aksoy, HasanTeamspeler
    Alabsi, OdayTeamspeler
    Benli, AptulkadirTeamspeler
    Demirci, Orhan KarimTeamspeler
    Dikbas, MuhammetTeamspeler
    Er, HazretTeamspeler
    Incebacakli, IbrahimTeamspeler
    Karafakili, YunusTeamspeler
    Karahan, BedelTeamspeler
    Koc, AhmetTeamspeler
    Topac, IsmailTeamspeler
    Topac, MikailTeamspeler
    Yakut, HakanTeamspeler
    Yakut, HasanTeamspeler