• Internos Za3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aarts, ArjenOverige stafStandaard functie
    Beenakkers, PietOverige stafTeammanager
    Dircken, RalphOverige stafTeammanager
    Mathijssen, EdwinTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Roenhorst, JoopOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Di 20:15 - 21:45 7 achter B6
  • Programma

    Datum TijdCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 13:30regulierInternos Za3 - Oranje Wit 3Sportpark Hoge Neerstraat
    10 okt. 14:30regulierDuiveland 2 - Internos Za3Sportpark Oostersportpark
    24 okt. 13:30regulierInternos Za3 - Pelikaan 5Sportpark Hoge Neerstraat
    31 okt. 12:30regulierDubbeldam 2 - Internos Za3Sportpark Schenkeldijk
    7 nov. 13:30regulierInternos Za3 - VV Papendrecht 3Sportpark Hoge Neerstraat
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Voetbalspeeltuin - -0 - 0
    19 sep.Internos Za3 - Yerseke 21 - 2
    26 sep.Voetbalspeeltuin - -0 - 0
    26 sep.VVGZ 3 - Internos Za33 - 3
  • Poulestanden Internos 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oranje Wit 322005146
    2VV Papendrecht 311006153
    3Pelikaan 511002023
    4Yerseke 211002113
    5De Fendert 221014403
    6Dubbeldam 2210123-13
    7Duiveland 2210147-33
    8Internos Za3201145-11
    9VVGZ 3201135-21
    10IFC 200000000
    11DFC 2100112-10
    12Klundert 2200237-40

    Poulestanden Internos 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Internos Za33300142129
    2DSE 23201810-26
    3SCO 3310279-23
    4Boeimeer 33003614-80

    Poulestanden Internos 3 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles Veen 200000000
    2Alblasserdam 200000000
    3Alem 200000000
    4Almkerk 200000000
    5's Heer Arendskerke 200000000
    6ASWH 200000000
    7Baardwijk 200000000
    8Be Ready 200000000
    9DFC 400000000
    10Dubbeldam 200000000
    11SC Gastel 200000000
    12Gilze 200000000
    13Hardinxveld 300000000
    14Hilvaria 200000000
    15IFC 200000000
    16Internos Za300000000
    17Kloetinge 400000000
    18Kloetinge 200000000
    19LRC 200000000
    20MOC'17 200000000
    21Moerse Boys 200000000
    22Nivo Sparta 200000000
    23Pelikaan 200000000
    24RKDVC 300000000
    25RKVVO 300000000
    26Roda Boys/Bommelerwaard 200000000
    27Rood Wit V 200000000
    28Rood-Wit W 200000000
    29Sarto 200000000
    30SBC 200000000
    31Sliedrecht 200000000
    32TGG 200000000
    33Tricht 200000000
    34VV Trinitas Oisterwijk 200000000
    35TSV Gudok 200000000
    36SV Unitas'59 200000000
    37SV Valkenswaard 200000000
    38VCK 200000000
    39VVGZ 200000000
    40Wieldrecht 200000000
    41Zaamslag 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baks, PieterTeamspelerMiddenvelder
    Beenakkers, MaikelTeamspeler
    Beijmerwerdt, Martijn vanTeamspeler
    Borst, Ries van derTeamspeler
    Dijk, Ticho vanTeamspelerDoelverdediger
    Drongelen, Patrick vanTeamspeler
    Evers, JoeyTeamspeler
    Koster, JoostTeamspeler
    Lazeroms, MathijsTeamspeler
    Luijten, SanderTeamspeler
    Marijnissen, CollinTeamspeler
    Mohammadi, ShowanTeamspeler
    Ottevanger, PhilipTeamspeler
    Scheuter, VincentTeamspeler
    Verwijmeren, MarkTeamspeler
    Vissers, JorikTeamspeler
    Wouters, JeffreyTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.