• Wedstrijden

  • Programma

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    za 24-nov. 16:00Internos 1 - Peursum 1
    za 24-nov. 12:15WHS 2 - Internos 3
    za 24-nov. 13:15Boeimeer 2 - Internos 4
    za 24-nov. 15:00SCO 7 - Internos 6
    za 24-nov. 14:00Internos 7 - DSE 4
    za 24-nov. 14:00Internos 8 - VVR 3
    za 24-nov. 14:00Internos JO19-1 - MOC'17 JO19-2
    za 24-nov. 11:45Internos JO19-2 - NSV JO19-1
    za 24-nov. 11:45Internos JO17-1 - Baronie JO17-2
    za 24-nov. 14:00Internos JO17-2 - BSC JO17-1
    za 24-nov. 10:15Klundert JO15-1 - Internos JO15-1
    za 24-nov. 10:15Internos JO14-1 - TSC JO14-3
    za 24-nov. 10:15Internos JO13-1 - SCO JO13-2
    za 24-nov. 08:45Roosendaal JO12-2 - Internos JO12-1
    za 24-nov. 10:15Internos JO11-1 - Kogelvangers JO11-1
    za 24-nov. 11:00RSV JO11-1 - Internos JO11-2
    za 24-nov. 09:30Noordhoek JO10-1G - Internos JO10-1
    za 24-nov. 11:00Schijf JO10-1G - Internos JO10-2
    za 24-nov. 09:30Internos JO9-1 - VVR JO9-2
    za 24-nov. 08:45Internos JO8-1 - TVC Breda JO8-2
    za 24-nov. 09:15Internos JO7-1 - JEKA JO7-7M
    za 24-nov. 11:00JEKA JO7-8M - Internos JO7-2
    zo 25-nov. 13:00Baronie 7 - Internos 2
    zo 25-nov. 11:45Internos 3 - TSC 4
    zo 25-nov. 10:00Unitas'30 5 - Internos 4
    zo 25-nov. 10:00UVV'40 7 - Internos 5
    zo 25-nov. 10:00RSV 5 - Internos 7
    za 01-dec. 16:30Unitas'30 1 - Internos 1
    za 01-dec. 14:00Internos 3 - ASWH 3
    za 01-dec. 14:00Internos 4 - Willem II 2
    za 01-dec. 14:00Internos 5 - VVR 2
    za 01-dec. 14:00Internos 6 - Olympia'60 5
    za 01-dec. 15:15WDS'19 2 - Internos 7
    za 01-dec. 15:00DVO'60 6 - Internos 8
    za 01-dec. 14:30VVR JO19-1 - Internos JO19-1
    za 01-dec. 11:00DVO'60 JO19-3 - Internos JO19-2
    za 01-dec. 14:30SC Gastel JO17-1 - Internos JO17-1
    za 01-dec. 15:00Roosendaal JO17-5 - Internos JO17-2
    za 01-dec. 10:15Internos JO15-1 - Cluzona JO15-1
    za 01-dec. 13:00Groen Wit JO14-2 - Internos JO14-1
    za 01-dec. 10:15Irene'58 JO13-1 - Internos JO13-1
    za 01-dec. 10:15Internos JO12-1 - TVC Breda JO12-1
    za 01-dec. 10:15Internos JO11-1 - Unitas'30 JO11-8
    za 01-dec. 09:00Zundert JO11-2 - Internos JO11-2
    za 01-dec. 09:30Internos JO10-1 - Roosendaal JO10-3
    za 01-dec. 10:45Victoria'03 JO10-2 - Internos JO10-2
    za 01-dec. 09:00Klundert JO9-1 - Internos JO9-1
    za 01-dec. 09:30Internos JO8-1 - DSE JO8-1
    zo 02-dec. 12:00Nieuw Borgvliet 4 - Internos 2
    zo 02-dec. 12:00Baronie 5 - Internos 3
    zo 02-dec. 09:45Internos 4 - WDS'19 4
    zo 02-dec. 12:00DIA 9 - Internos 6
    zo 02-dec. 11:45Internos 7 - Unitas'30 7
    zo 02-dec. 11:00FC Moerstraten VR1 - Internos VR1