• Wedstrijden

  • Programma

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    za 04-feb. 15:00regulierIFC 1 - Internos 1
    za 04-feb. 13:30regulierInternos Za3 - SCO 2
    za 04-feb. 13:30regulierInternos Za5 - Terheijden 2
    za 04-feb. 14:30regulierInternos Za7 - DSE 4
    za 04-feb. 16:15regulierUnitas'30 JO19-2 - Internos JO19-1
    za 04-feb. 12:15regulierInternos JO14-1 - FC Right-Oh JO14-1
    za 04-feb. 09:30regulierInternos JO12-1 - Beek Vooruit JO12-1
    za 04-feb. 11:00regulierAdvendo JO12-1 - Internos JO12-2
    za 04-feb. 09:30regulierInternos JO11-1 - Moerse Boys JO11-2
    za 04-feb. 11:00regulierUnitas'30 JO10-2 - Internos JO10-1
    za 04-feb. 09:00regulierDSE JO9-1 - Internos JO9-1JM
    za 04-feb. 10:15regulierRoosendaal JO9-3 - Internos JO9-2
    za 04-feb. 11:00regulierUnitas'30 JO9-4 - Internos JO9-3
    za 04-feb. 09:00regulierSeolto JO9-2JM - Internos JO9-4
    za 04-feb. 09:30regulierInternos JO8-1 - SAB JO8-1
    za 04-feb. 09:30regulierInternos JO8-2 - BSC JO8-1
    za 04-feb. 09:30regulierInternos JO8-3 - Seolto JO8-1JM
    za 04-feb. 10:30regulierInternos JO7-1 - Zundert JO7-1JM
    za 04-feb. 10:50regulierInternos JO7-1 - Beek Vooruit JO7-2
    za 04-feb. 11:10regulierHoeven JO7-1 - Internos JO7-1
    za 04-feb. 09:30regulierMoerse Boys JO7-2 - Internos JO7-2
    za 04-feb. 09:50regulierInternos JO7-2 - R.K.S.V. Groen Wit JO7-3
    za 04-feb. 10:10regulierVVR JO7-2 - Internos JO7-2
    za 04-feb. 09:00regulierInternos JO7-3 - BSC JO7-4
    za 04-feb. 09:20regulierRSV JO7-1 - Internos JO7-3
    za 04-feb. 09:40regulierInternos JO7-3 - DEVO JO7-1
    za 04-feb. 09:30regulierVoetbalspeeltuin - --
    zo 05-feb. 12:15regulierBoeimeer 2 - Internos Zo3
    zo 05-feb. 10:00regulierWDS'19 8 - Internos Zo5
    zo 05-feb. 10:30regulierGSC/ODS 4 - Internos 6
    ma 06-feb. 19:00regulierKNVB Sekektiewedstrijden Jo14 - --
    di 07-feb. 20:00regulierWHS 2 - Internos Za2
    do 09-feb. 20:00regulierMOC'17 35+3 - Internos 35+1
    do 09-feb. 20:00regulierDOSKO 35+3 - Internos 35+2
    za 11-feb. 14:30regulierInternos 1 - SSS 1
    za 11-feb. 11:30regulierInternos Za2 - Prinsenland 2
    za 11-feb. 15:00regulierONI 2 - Internos Za3
    za 11-feb. 12:00regulierIrene'58 2 - Internos Za4
    za 11-feb. 17:00regulierUVV'40 3 - Internos Za5
    za 11-feb. 13:30regulierInternos Za6 - Unitas'30 3
    za 11-feb. 14:30regulierST TPO/VOV zat 2 - Internos Za7
    za 11-feb. 14:30regulierKogelvangers JO19-1 - Internos JO19-1
    za 11-feb. 11:30regulierVictoria'03 JO15-1 - Internos JO15-1
    za 11-feb. 09:45regulierBavel JO14-2 - Internos JO14-1
    za 11-feb. 10:30regulierBaronie JO12-4 - Internos JO12-1
    za 11-feb. 11:00regulierInternos JO12-2 - R.K.S.V. Groen Wit JO12-3
    za 11-feb. 09:30regulierInternos JO11-1 - Unitas'30 JO11-5
    za 11-feb. 09:30regulierInternos JO10-1 - JEKA JO10-6
    za 11-feb. 09:30regulierInternos JO9-1JM - VVR JO9-1
    za 11-feb. 09:30regulierInternos JO9-2 - Unitas'30 JO9-6
    za 11-feb. 09:30regulierInternos JO9-3 - R.K.S.V. Groen Wit JO9-3
    za 11-feb. 09:30regulierInternos JO9-4 - DSE JO9-3
    za 11-feb. 09:30regulierInternos JO8-1 - Rood-Wit W JO8-1
    za 11-feb. 10:45regulierHoeven JO8-1 - Internos JO8-2
    za 11-feb. 09:30regulierInternos JO8-3 - DSE JO8-1
    za 11-feb. 09:30regulierDSE JO7-1 - Internos JO7-1
    za 11-feb. 09:50regulierR.K.S.V. Groen Wit JO7-1 - Internos JO7-1
    za 11-feb. 10:10regulierInternos JO7-1 - Hoeven JO7-1
    za 11-feb. 09:00regulierInternos JO7-2 - JEKA JO7-7
    za 11-feb. 09:20regulierBaronie JO7-6 - Internos JO7-2
    za 11-feb. 09:40regulierInternos JO7-2 - VVR JO7-2
    za 11-feb. 09:00regulierInternos JO7-3 - Hoeven JO7-3
    za 11-feb. 09:20regulierDIOZ JO7-1 - Internos JO7-3
    za 11-feb. 09:40regulierInternos JO7-3 - DEVO JO7-1
    za 11-feb. 09:30regulierVoetbalspeeltuin - --
    zo 12-feb. 12:00regulierInternos Zo2 - SC Gastel 3
    zo 12-feb. 12:00regulierInternos Zo3 - FC Dordrecht Amateurs 3
    zo 12-feb. 09:45regulierInternos Zo4 - JEKA 6
    zo 12-feb. 11:00regulierInternos Zo5 - GSC/ODS 5
    zo 12-feb. 09:45regulierInternos 6 - FC Dordrecht Amateurs 4
    ma 13-feb. 19:00regulierKNVB Seletiewedstrijden JO14 - --
    za 25-feb. 15:00regulierHalsteren 2 - Internos Za2
    za 25-feb. 13:30regulierInternos Za3 - SV Capelle 2
    za 25-feb. 14:00regulierDESK 4 - Internos Za4
    za 25-feb. 15:00regulierThe Gunners 5 - Internos Za6
    za 25-feb. 14:30regulierDHV 3 - Internos Za7
    za 25-feb. 11:00bekerInternos JO15-1 - Unitas'30 JO15-2
    za 25-feb. 11:15regulierInternos JO14-1 - Viola JO14-1
    za 25-feb. 09:30regulierInternos JO9-4 - Moerse Boys JO9-5
    zo 26-feb. 11:00regulierRCD 3 - Internos Zo2
    zo 26-feb. 11:00regulierVirtus 3 - Internos Zo3
    zo 26-feb. 11:00regulierVCW 2 - Internos Zo4
    do 02-mrt. 20:00regulierInternos 35+1 - Nieuw Borgvliet 35+2
    do 02-mrt. 20:00regulierInternos 35+2 - Rood-Wit W 35+1
    za 04-mrt. 14:30regulierDe Fendert 1 - Internos 1
    za 04-mrt. 14:30regulierFC Axel 2 - Internos Za2
    za 04-mrt. 13:30regulierInternos Za3 - Klundert 2
    za 04-mrt. 13:30regulierInternos Za5 - Baronie 3
    za 04-mrt. 14:30regulierVVR 3 - Internos Za6
    za 04-mrt. 14:30regulierInternos Za7 - The Gunners 4
    za 04-mrt. 11:00regulierInternos JO15-1 - DSE JO15-1
    za 04-mrt. 11:15regulierInternos JO14-1 - Rijen JO14-1
    za 04-mrt. 09:30regulierInternos JO12-1 - DIA JO12-1
    za 04-mrt. 10:30regulierDIA JO12-4 - Internos JO12-2
    za 04-mrt. 11:30regulierSchijf JO11-1JM - Internos JO11-1
    za 04-mrt. 09:30regulierInternos JO10-1 - VVR JO10-1
    za 04-mrt. 08:30regulierBaronie JO9-4 - Internos JO9-1JM
    za 04-mrt. 09:45regulierUnitas'30 JO9-3 - Internos JO9-2
    za 04-mrt. 10:15regulierZundert JO9-1JM - Internos JO9-3
    za 04-mrt. 08:30regulierUnitas'30 JO9-8 - Internos JO9-4