• Wedstrijden

  • Programma

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    za 03-okt. 14:30regulierGSC/ODS - Internos 1
    za 03-okt. 14:30regulierAltena 2 - Internos Za2
    za 03-okt. 13:30regulierInternos Za3 - Oranje Wit 3
    za 03-okt. 13:30regulierInternos Za4 - WHS 2
    za 03-okt. 13:30regulierInternos Za5 - VVR 3
    za 03-okt. 14:00regulierGloria UC 2 - Internos Za6
    za 03-okt. 12:00regulierTSVV Merlijn 4 - Internos Za7
    za 03-okt. 13:30regulierInternos Za8 - Oosterhout 3
    za 03-okt. 14:30regulierInternos Za9 - DSE 5
    za 03-okt. 16:15regulierUnitas'30 2 - Internos Za10
    za 03-okt. 14:30regulierInternos Za11 - SC Gastel 4
    za 03-okt. 14:00regulierVictoria'03 JO15-1 - Internos JO15-1
    za 03-okt. 10:00regulierInternos JO13-1 - Rood-Wit W JO13-1
    za 03-okt. 10:00regulierInternos JO12-1 - SCO JO12-1
    za 03-okt. 10:00regulierWernhout JO12-1 - Internos JO12-2
    za 03-okt. 08:30regulierBoeimeer JO11-2 - Internos JO11-1
    za 03-okt. 10:00regulierInternos JO10-1 - VVR JO10-1
    za 03-okt. 08:45regulierRSV JO9-1G - Internos JO9-2
    za 03-okt. 09:30regulierInternos JO8-1 - Moerse Boys JO8-1G
    za 03-okt. 09:30regulierVoetbalspeeltuin - --
    zo 04-okt. 12:00regulierInternos Zo2 - JEKA 7
    zo 04-okt. 10:15regulierInternos Zo3 - JEKA 11
    zo 04-okt. 09:45regulierInternos Zo5 - RCD 5
    zo 04-okt. 12:00regulierInternos Vr1 - BSC VR2
    do 08-okt. 20:00regulierInternos VE1 - FC Bergen VE1
    za 10-okt. 14:30regulierInternos 1 - Baronie
    za 10-okt. 11:30regulierInternos Za2 - Sparta'30 2
    za 10-okt. 14:30regulierDuiveland 2 - Internos Za3
    za 10-okt. 14:30regulierDSE 2 - Internos Za4
    za 10-okt. 16:00regulierBaronie 4 - Internos Za5
    za 10-okt. 13:30regulierInternos Za6 - Neerlandia'31 2
    za 10-okt. 13:30regulierInternos Za7 - SCO 6
    za 10-okt. 15:00regulierRijen 2 - Internos Za8
    za 10-okt. 14:30regulierST TPO/VOV zat 2 - Internos Za9
    za 10-okt. 12:00regulierInternos Za10 - Zundert 2
    za 10-okt. 14:30regulierOranje-Blauw'14 1 - Internos Za11
    za 10-okt. 13:30regulierInternos JO18-1 - WDS'19 JO18-1
    za 10-okt. 12:30regulierRCD JO16-1 - Internos JO16-1
    za 10-okt. 11:45regulierInternos JO15-1 - De Schutters JO15-1G
    za 10-okt. 11:00regulierTholense Boys JO13-1 - Internos JO13-1
    za 10-okt. 10:00regulierInternos JO12-1 - TSC JO12-2
    za 10-okt. 10:00regulierInternos JO12-2 - Sprundel JO12-1
    za 10-okt. 10:15regulierDSE JO11-1 - Internos JO11-1
    za 10-okt. 10:00regulierInternos JO10-1 - Unitas'30 JO10-5
    za 10-okt. 09:30regulierInternos JO9-1 - Victoria'03 JO9-1
    za 10-okt. 08:30regulierUnitas'30 JO8-3 - Internos JO8-1
    za 10-okt. 09:30regulierVoetbalspeeltuin - --
    zo 11-okt. 12:00regulierAdvendo 2 - Internos Zo2
    zo 11-okt. 10:00regulierBeek Vooruit 5 - Internos Zo3
    zo 11-okt. 14:30regulierHZ'75 1 - Internos Zo4
    zo 11-okt. 12:00regulierAdvendo 4 - Internos Zo5
    zo 11-okt. 10:00regulierUnitas'30 VR3 - Internos Vr1
    di 13-okt. 20:30oefenSV Reeshof O23 - Internos O23
    do 15-okt. 20:30regulierPrinsenland VE1 - Internos VE1
    za 17-okt. 14:30regulierInternos 1 - Alliance
    za 17-okt. 12:30regulierSV BLC 2 - Internos Za2
    za 17-okt. 13:30bekerInternos Za6 - Boeimeer 5
    za 17-okt. 13:15bekerUnitas'30 2 - Internos Za9
    za 17-okt. 11:45bekerInternos JO16-1 - DSE JO16-1
    za 17-okt. 11:45bekerInternos JO15-1 - JEKA JO15-6
    za 17-okt. 08:30bekerBeek Vooruit JO13-4 - Internos JO13-1
    za 17-okt. 10:30regulierMOC'17 JO12-5 - Internos JO12-2
    za 17-okt. 09:30regulierVoetbalspeeltuin - --
    do 22-okt. 20:30regulierVVC'68 VE1 - Internos VE1