• Kaderbedanktavond v.v. Internos verloopt in positieve sfeer, 3 nieuwe leden van verdienste

    Gisterenavond, 21 juni, was het de afsluiting van het seizoen voor kader en de vrijwilligers in de kantine van Internos. Nadat iedereen van de barbecue had kunnen genieten nam voorzitter George Koster nog even het woord. Uiteraard werd iedereen bedankt en de hoop uitgesproken dat men nog lang bij Internos bezig en betrokken blijft. Verder werd er ook nog verteld dat een goede 40 nieuwe vrijwilligers zich in de afgelopen 2 maanden heeft aangemeld. Wat voor een positieve boost van de avond zorgde, waar het toch ook al flink drukker was dan de afgelopen 2 jaar. Daarna werden nog 3 leden tot lid van verdienste uitgeroepen door het bestuur voor hun jarenlange positieve bijdragen, Jos Koevoets,  Deen Rovers en Jack Melisse. Een ieder kreeg de bij behorende speld met een bos bloemen nadat Jos Martens over een elk wat had verteld.  Waarom lid van verdienste hoort u hier van Jos Martens over de nieuwe leden van verdienste

    kaderbedanktavond