• Internos 35+1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Linden, Eric van derOverige stafTeammanager
    Nijnatten, Sander vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    do 20:00 - 21:30 6 achter D5/D4 (1x 14 dagen)
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    9 dec. 20:00Internos 35+1 - Halsteren 35+3Sportpark Hoge NeerstraatVeld 6B
    20 jan. 20:30Vrederust 35+1 - Internos 35+1Sportpark Vrederustveld 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 nov.VVC'68 35+1 - Internos 35+12 - 5
    20 nov.Voetbalspeeltuin - --0 - 0
    25 nov.Internos 35+1 - Nieuw Borgvliet 35+11 - 4
    27 nov.Voetbalspeeltuin - --0 - 0
    27 nov.NAC Jo13 - Fortuna Sittard Jo135 - 0
  • Poulestanden Internos 35+1 (0298 Mannen 35+ Zaterdag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw Borgvliet 35+177006595621
    2Cluzona 35+165102481616
    3Oranje Blauw'14 35+1750242172515
    4Rood-Wit W 35+1531132181410
    5FC Bergen 35+2531126131310
    6Internos 35+173132017310
    7Prinsenland 35+272231518-38
    8Vrederust 35+13102722-153
    9DOSKO 35+24103815-73
    10VVC'68 35+161051337-243
    11Halsteren 35+35005250-480
    12ODIO 35+160061242-300
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alderliesten, RichardTeamspeler
    Bertens, DennisTeamspeler
    Brouwer, HugoTeamspeler
    Dekkers, JohnTeamspeler
    Derksen, RemcoTeamspeler
    Hopstaken, AlexTeamspeler
    Hopstaken, RichardTeamspeler
    Joosen, MaartenTeamspeler
    Kerstens, BarryTeamspeler
    Linden, Eric van derTeamspeler
    Nijnatten, Sander vanTeamspeler
    Peters, PatrickTeamspeler
    Roovers, MichelTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.