• Internos U16 - Saffron Dynamo U16

    Geweldig affiche vandaag voor de mannen van Internos. Saffron Dynamo FC uit Leicestershire Engeland op bezoek in stadion de Hoge Neer. Gespannen blikken in de voorbespreking en een voorzichtig begin aan deze wedstrijd waar we gelijk onder druk werden gezet door onze gasten. Uiteraard waren wij gewaarschuwd voor de Engelse stijl van voetballen, toch wisten wij na een tijdje de eerste goede kans te creëren via Kristian. Hij mocht alleen door, maar meer als een corner leverde het niet op. Terwijl Saffrom meer druk op onze helft zette, was het Internos die via kleine kansjes wat gevaarlijker was. Vooral Kristian stichtte gevaar, nu met een goede aanval vanaf links maar ook nu weer verwerkt door de goede keeper tot een corner. Die werd afgeslagen en de counter die vooral snel werd uitgevoerd leidde tot de 0-1. Weinig tegen in te brengen, gewoon goed uitgespeeld. Internos was even de weg kwijt en compleet weggespeeld werd de tweede van de middag gemaakt: 0-2. Dit werd uitbundig gevierd door de Boys door met de meegereisde supporters deze treffer op de tribune mee te vieren. Gelukkig tonen de mannen in geel/blauw ruggengraat en stonden we via Jony al weer snel op 1-2. Internos bleef goed druk zetten en via, weer Kristian een grote kans. Helaas wachtte hij iets te lang in de één op één situatie en kon de goede Engelse keeper er nog een corner van maken. Het duurde even, maar de corner leverde wel de gelijkmaker op via weer Jony die uit de kluts niet twijfelde en hard binnen schoot: 2-2. Nu was het zaak om door te pakken, maar uit het niets schoot een aanvaller van Saffron van buiten de zestien in de uiterste hoek en liet onze Oscvar kansloos: 2-3. Internos probeerde het nog voor de rust recht te zetten met een afstandsschot van Jony en een geweldige aanval via Abdul en Jony die Joshua vond. Zijn pass op Kristian was perfect, maar Kristian kreeg de bal niet in de goal helaas.
    In de rus werd nog eens aangehaald dat we ondanks de grote druk en snelheid van de tegenstander niet de mindere waren en er zeker kansen lagen. Vanaf de aftrap was het Saffron die gelijlk Oscar testte maar die was natuurlijk al wakker en greep goed in. Helaas had hij geen antwoord op de vrije trap die even later volgde. De roodharige sterspeler nam hem perfect en vloog vanaf links in de uiterste rechter-bovenhoek: 2-4.Weer even later hetzelfde: een goede vrije trap werd wederom zeer goed ingeschoten, maar nu was het Oscar die met een geweldige redding erger voorkwam. Saffron was nu de bovenliggende partij en het kwam via een prachtige combinatie zelfs op 2-5. Misschien iets te vrij gelaten, maar het moet gezegd worden: een prachtige combinatie. Ook nu weer toonde Internos veerkracht. Ralph zorgde met een perfecte pass op Jony die zich oed vrijspeelde voor de derde van Internos: 3-5. Met nog te weinig tijd op de klok bleef er nog genoeg te genieten in de laatste minuten. Een goede actie nog van Joshua en een paar geweldige reddingen van Oscar bleef de eindsan steken op 3-5. Geweldige pot, geweldige ervaring voor de mannen en volop genieten voor de begeleiding en supporters. In de kantine was het daarna nog lang gezellig, mede dankzij het Zondag 6 en Dames-team. Op het moment van schrijven denk ik dat de kantine nog staat te trillen.