• Internos 35+2 donderdag

  • Internos 35+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Luijten, TomOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    do 20.00 - 21.30 u 6 achter D4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    9 feb. 20:00DOSKO 35+3 - Internos 35+2Sportpark Meilustveld 3
    2 mrt. 20:00Internos 35+2 - Rood-Wit W 35+1Sportpark Hoge Neerstraatveld 2-Internos
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 feb.Internos 35+2 - METO 35+16 - 6
    28 jan.Voetbalspeeltuin - --0 - 0
    26 jan.Internos 35+2 - HSC'28 35+13 - 2
  • Poulestanden Internos 35+2 ( 1e klasse 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DOSKO 35+311009093
    2Halsteren 35+111007523
    3Internos 35+210106601
    4METO 35+110106601
    5Rood-Wit W 35+1100157-20
    6Cluzona 35+1100109-90

    Poulestanden Internos 35+2 ( 1e klasse Donderdag 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MOC'17 35+2980134161824
    2HSC'28 35+11070355203521
    3DOSKO 35+2107033124721
    4Internos 35+2104153731613
    5Vrederust 35+181071539-243
    6Cluzona 35+190182264-421
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Jan v.d.Teamspeler
    Kerstens, BarryTeamspeler
    Kerstens, JCTeamspeler
    Luijten, TomTeamspeler
    Notenboom, HansTeamspeler
    Rosendaal, SimonTeamspeler
    Steenbakkers, MaartenTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DOSKO 35+3

    VS

    Internos 35+2

    09 februari 202320:00 uur
    Sportpark Meilust veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Internos 35+2

    649 Mannen 35+ Vrijdag (voorjaar)

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd