• Internos Za10

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boot, GijsOverige stafTeammanager
    Stalle, Lars vanTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Ma 20:00 - 21:30 7 voor B3
    Wo 20:00 - 21:30 6 achter B3
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    25 sep. 14:30De Fendert 3 - Internos Za10Sportpark De Fendertveld 2
    2 okt. 12:00Internos Za10 - DSE 5Sportpark Hoge NeerstraatVeld 6
    9 okt. 12:30Internos Za10 - Rood-Wit W 2Sportpark Hoge NeerstraatVeld 6
    16 okt. 14:30SC Gastel 3 - Internos Za10Sportpark Blankershoveveld 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.Internos Za10 - VVR 33 - 1
    18 sep.Voetbalspeeltuin - --0 - 0
    18 sep.Internos Jo8-3 - Beek Vooruit Jo8-35 - 5
    14 sep.Virtus 1 - Internos 12 - 0
    14 sep.Internos Za2 - Virtus 20 - 6
    11 sep.Sprundel 2 - Internos Za102 - 4
    11 sep.Voetbalspeeltuin - --0 - 0
    9 sep.Internos JO13-01 - Hoeven JO13-011 - 0
    7 sep.Internos Za2 - Schutters 24 - 4
  • Poulestanden Internos 10 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alliance 700000000
    2DSE 500000000
    3DVO'60 1000000000
    4De Fendert 300000000
    5SC Gastel 300000000
    6Internos Za1000000000
    7Prinsenland 500000000
    8Rood-Wit W 200000000
    9SEOLTO 400000000
    10Sprundel 200000000
    11Unitas'30 200000000
    12VVC'68 300000000

    Poulestanden Internos 10 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Internos Za10330010559
    2DSE 321018623
    3Sprundel 2201135-21
    4VVR 33012510-51
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boot, GijsTeamspeler
    Boot, TeunTeamspeler
    Buijzen, WillemTeamspeler
    Cappelle, Hendrick vanTeamspeler
    Landesbergen, JeffreyTeamspeler
    Luytgaarden, Pascal van deTeamspeler
    Schroeijers, KoertTeamspeler
    Stalle, Lars vanTeamspeler
    Teerenstra, NickTeamspeler
    Voermans, JurreTeamspeler
    Voorn, ReinierTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    De Fendert 3

    VS

    Internos 10

    25 september 202114:30 uur
    Sportpark De Fendert veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Internos 10

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd