• Indeling jeugdteams 2019-2020

    Teamindeling Jeugd (vernieuwd 15-6-2019)

    Allereerst onze welgemeende excuses dat de teamindeling niet op de afgesproken datum op de website staat. Afgelopen weken zijn we erg aan het puzzelen geweest met de teamindelingen. Tot op het laatste moment zelfs. Daarnaast waren er ook nog wat technische mankementen, waardoor de teamindeling een dag later is geplaatst.

    Mochten er nog onduidelijkheden zijn, dan gelieve navraag te doen via: tc@vvinternos.nl, hjo@vvinternos.nl of secretaris@vvinternos.nl

    JO19-1

    T.

     

    Rook

    J.

     

    Kros

    S.

    van

    Cauter

    K.

     

    Schroeijers

    D.

     

    Seven

    J.

     

    Baselier

    M.

     

    Bakx

    L.

    van

    Bedaf

    G.

     

    Marsham

    D.

     

    Peemen

    D.

     

    Sigtermans

    L.

    van de

    Wijdeven

    L.

     

    Loonen

    N.

    de

    Vries

    L

     

    Blom

    JO19-2

    L.

     

    Aalbers

    D.

    de

    Bruijn

    J.

     

    Landesbergen

    H.

    van

    Cappele

    R.

     

    Voorn

    L.

    van

    Stalle

    G.

     

    Boot

    S.

     

    Tijs

    N.

     

    Vanaert

    C.

     

    Fernández-Castillo

    S.

    van

    Duuren

    H.

    van

    Haperen

    O.

    de

    Baat

    P.

    van de

    Luytgaarden

    J.

    van

    Aart

    B.

     

    Berkay

    N.

    van

    Teekenstra

    JO17-1 trainingsgroep

    I.

     

    Azam

    J.J.

     

    Liun

    S.

     

    Heijblom

    M.

    van den

    Berg

    N.

     

    Lukusa

    J.

    van der

    Borst

    V.

    van

    Genderen

    J.

     

    Faas

    C.

     

    Braspenning

    K.

     

    Lazeroms

    M.

     

    Coremans

    T.

     

    Boot

    R.

     

    Peeters

    S.

    van

    Gils

    M.

     

    Bah

    M.

     

    Jaspers

    L.

    van

    Hooijdonk

    D.

     

    Fruhlin

    JO15-1

    S.

     

    Bult

    S.

     

    Dizdar

    C.

    van het

    Hoff

    S.

    van den

    Berg

    C.

     

    Meyer

    A.

     

    Bah

    M.

     

    Grosfield

    I.

     

    Ben Ali

    T.

     

    Vermeulen

    T.

     

    Poppelaars

    N.

    van den

    Broek

    D.

    van

    Halteren

    T.

    van

    Geel

    G.

    van

    Batenburg

    J.

     

    Duijndam

    R.

    van

    Etten

    JO15-2

    St.

     

    Bult

    S.

     

    Brinkman

    L.

     

    Folkerma

    S.

    van

    Dijke

    S.

     

    Roks

    D.

    de

    Gouw

    Y.

     

    Boussahel

    S.

     

    Poekhajev

    Y.

    van de

    Crommenacker

    L.

    van der

    Vorst

    D.

     

    Marijnissen

    M.

     

    El Hatri

    L.

     

    Nieuwenkamp

    P.

    van de

    Gooberg

    C.

     

    Peeters

    JO13-1

    H.

     

    Hashimi

    Y.

     

    Idihya

    M.

     

    Safak

    R.

    van der

    Dongen

    M.

    Al

    Hariri

    B.

    van der

    Ha

    L.

    de

    Regt

    M.

    van der

    Linden

    T.

     

    Wouters

    T.

     

    Teunissen

    J.

     

    Weijtmans

    F.

     

    Petrusma

    J.

    van

    Cadsand

    M.

     

    Marijnissen

    JO13-2

    H.

     

    Abduljalil

    K.

     

    Vermeulen

    T.

     

    Sonneveldt

    M.

     

    Alhazory

    K.

    de

    Wit

    A.

     

    Luong

    J.

     

    Lejeune

    T.

     

    Damen

    R.

    van de

    Pol

    C.

     

    Augustijn

    L.

     

    Kamara

    M.

     

    Abouti

    D.

    van den

    Heijkant

    R.

     

    Hennephof

    JO11-1

    L.

    van

    Zundert

    K.

     

    Berry

    M.

    van der

    Linden

    I.

     

    Kerstens

    J.

     

    Vermeulen

    J.

     

    Straten

    K.

    van

    Rijckevorsel

    D.

     

    Schalk

     

    JO11-2

    T.

     

    Lueb

    K.

     

    Broeders

    R.

     

    Bouazza

    G.

     

    Strik

    T.

    van

    Zijp

    E.

     

    Camara

    D.

     

    Redert

    Z.

    Yi

    Wagtmans

    H.

     

    Abduljalil

    F.

     

    Strik

    JO10-1

    M.

     

    Kuijpers

    L.

     

    Koevoets

    T.

     

    Hoff

    S.

    de

    Regt

    K.

     

    Roenhorst

    M.

    van

    Dongen

    Q.

     

    Krebbers

    F.

     

    Kamara

    W.

     

    Godschalk

    JO10-2

    J.

     

    Grootfaan

    Z.

     

    Abouti

    M.

     

    Collast

    J.

    van

    Harssel

    A.

     

    Jalloh

    I.

     

    Jaddi

    J.

     

    Aalbers

    H.

     

    Alhazory

    D.

     

    Aalbers

    F.

     

    Belkalda

    JO09-1

    S.

    van der

    Linden

    D.

     

    Kerstens

    J.

    van het

    Hoff

    M.

     

    Frankfoorder

    R.

    van

    Zomeren

    R.

     

    Boussabat

    J.

     

    Roks

    T.

     

    Augustijn

    JO08-1

    N.

     

    Pepermans

    Q.

     

    Leenders

    T.

    van

    Poppel

    B.

     

    Hashimi

    B.

     

    Farwate

    M.

    ait

    Oufkir

    A.

     

    Mohammadi

    A.

     

    Sadrediny

    JO08-2

    F.

     

    Lemmers

    R.

     

    Roovers

    F.

     

    Krebbeks

    M.

     

    Hollebrands

    J.

    de

    Koning

    A.

     

    Rasidagic

    F.

     

    Strik

    B.

     

    Uy

    J.

     

    Frijters

    JO07-1

    N.

    Dahmani

    A.

    Amaziane

    T.

    Taris

    A.

    Rasidagic

    S.

    Demmers

    L.

    Schouten