• Het geloof in een mooi seizoen

  Met de terugkeer van maar liefst 6 spelers uit onze eigen jeugd is er maar 1 doel: Promoveren.

  Het uitspreken van dit doel hoeft de Technische Staf zelf niet eens te doen. De spelers spreken het zelf volmondig uit. "Hiervoor zijn we terug gekomen, we willen iets moois weg zetten en iets terug doen voor de club." "We zijn naast teamgenoten ook vrienden van elkaar en geloven een mooi seizoen".

  De selectie is verder intact gebleven; alleen oudgediende Jelle Coremans heeft te kennen gegeven zijn "voetbalschoenen aan de wilgen te hangen". Het combineren van een studie, werk een jong gezin maken het voor hem helaas niet meer mogelijk dat alles met elkaar te combineren is. Uiteraard bedanken we Jelle voor alle sportieve jaren in de Internos selectie!

  We wensen iedereen heel veel succes!

  Op de foto, bovenste rij: Marco Mohammadi (Unitas ’30), Mike van Noord (Unitas ’30), Dennis van Geesbergen (Halsteren Zat. 1).
  Onderste rij: Danny Poppelaars (Rood-Wit), Jean Asukaniam (Sarto), Jaye Musters (Zundert) Op de foto ontbreekt Stijn Peters (Rood-Wit)