• Een geslaagde Pietentraining

     

    Vandaag was het weer zo ver! De pieten kwamen de zoals ieder jaar weer ver vanuit Spanje voor de enige echte pietentraining bij internos! Na de polonaise, de pepernotenrace, zaklopen, en nog veel meer spelletjes, zijn de pieten nog de strijd aangegaan door tegen de kinderen te voetballen! Natuurlijk hebben we de middag afgesloten met liedjes cadeautjes en het enige echte pietendiploma! Iedereen was geslaagd, de pieten waren dan ook erg trots.

    We willen natuurlijk de enige echte Piet bedanken voor het draaien van de bar! Hanneke & Jacqueline voor de extra handjes. Zaterdag 2 voor de pieten! Siënna & Meis als damespieten, brassies voor het bedrukken van de cadeautjes. Peter voor de geweldige foto's! En natuurlijk ook Marielle en Belinda & iedereen die er verder bij betrokken was. Alle kinderen bedankt voor de geslaagde middag en tot volgend jaar!