• Programma

    Datum WedstrijdVeldInfo
    zo 20-sep. 09:45regulierInternos Zo4 - Beek Vooruit 4Veld 2
    zo 20-sep. 09:45regulierInternos Zo5 - Rood-Wit W 3Veld 3
    zo 20-sep. 10:15regulierInternos Zo3 - Rood-Wit W 4Veld 4
    zo 20-sep. 12:00regulierInternos Vr1 - NSV VR1Veld 2
    do 24-sep. 20:00regulierNieuw Borgvliet VE1 - Internos VE1veld 1
    za 26-sep. 08:30regulierBeek Vooruit JO10-2 - Internos JO10-1veld 4
    za 26-sep. 09:00regulierMoerse Boys JO7-3 - Internos JO7-1veld 4
    za 26-sep. 09:20regulierJEKA JO7-4 - Internos JO7-1veld 4
    za 26-sep. 09:30regulierInternos JO9-2 - VVR JO9-3Veld 4B
    za 26-sep. 09:30regulierInternos JO8-1 - Beek Vooruit JO8-2Veld 4A
    za 26-sep. 09:30regulierVoetbalspeeltuin - -Veld 1A
    za 26-sep. 09:40regulierInternos JO7-1 - VVR JO7-1veld 4
    za 26-sep. 10:00OefenNAC JO12 - Sparta JO12Veld 2B
    za 26-sep. 10:00OefenSparta JO12 - NAC JO12Veld 2A
    za 26-sep. 10:15regulierInternos JO12-2 - Unitas'30 JO12-3Veld 3B
    za 26-sep. 10:15regulierInternos JO11-1 - JEKA JO11-3GVeld 3A
    za 26-sep. 10:45regulierBavel JO12-3 - Internos JO12-1C
    za 26-sep. 11:30regulierInternos JO7-2 - Moerse Boys JO7-4veld 1-DSE
    za 26-sep. 11:30regulierInternos Za2 - Woudrichem 2Veld 1
    za 26-sep. 11:30regulierInternos JO16-1 - R.K.S.V. Groen Wit JO16-1Veld 2
    za 26-sep. 11:45regulierMETO JO13-1 - Internos JO13-1veld 1
    za 26-sep. 11:50regulierInternos JO7-2 - VVR JO7-2veld 1-DSE
    za 26-sep. 12:00regulierInternos Za10 - BSC 4Veld 6
    za 26-sep. 12:00regulierVVGZ 3 - Internos Za3veld 3
    za 26-sep. 12:10regulierDSE JO7-1 - Internos JO7-2veld 1-DSE
    za 26-sep. 13:15regulierSteenbergen za 2 - Internos Za4veld 1
    za 26-sep. 13:15regulierRoosendaal JO15-4 - Internos JO15-1veld 1-Roosendaal
    za 26-sep. 13:30regulierInternos Za8 - Irene'58 3Veld 3
    za 26-sep. 13:30regulierInternos Za6 - Gilze 2Veld 4
    za 26-sep. 13:30regulierInternos JO18-1 - ST Zwaluwe/DHV JO18-1Veld 2
    za 26-sep. 13:30regulierThe Gunners 5 - Internos Za5veld 2
    za 26-sep. 14:00regulierKogelvangers 3 - Internos Za11veld 3
    za 26-sep. 14:30regulierInternos 1 - DOSKOVeld 1
    za 26-sep. 14:30regulierKlundert 3 - Internos Za9Veld 2
  • Klik hier voor de laatste vv Internos films

  • Onze sponsoren: