• Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieVeldInfo
    za 23-mrt. 09:30Voetbaltuin - Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    za 23-mrt. 14:00DSE 4 - Internos 7Te spelenSportpark Hoge NeerstraatC
    za 23-mrt. 14:30VVR 3 - Internos 8Te spelenSportpark De LaguitenVeld C
    za 23-mrt. 14:45Virtus JO19-1 - Internos JO19-1Te spelenSportpark De Meerenveld 3
    za 23-mrt. 15:00Olympia'60 1 - Internos 1Te spelenSportpark CrispijnVeld 1
    zo 24-mrt. 09:45Internos 2 - Baronie 7Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 2
    zo 24-mrt. 09:45Internos 4 - Unitas'30 5Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 3
    zo 24-mrt. 09:45Internos 5 - UVV'40 7Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 5
    zo 24-mrt. 10:00VVR VR1 - Internos VR1Te spelenSportpark De LaguitenVeld B
    zo 24-mrt. 10:00Raamsdonk 4 - Internos 6Te spelenSportpark Den Uilendonckveld 1
    zo 24-mrt. 11:30TSC 4 - Internos 3Te spelenSportpark De WarandeKunstgr.2
    zo 24-mrt. 12:00Internos 7 - RSV 5Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 2
    wo 27-mrt. AFGELASTInternos JO7-3 - JEKA JO7-4Afgelast door verenigingSportpark De Hoge NeerstraatVeld 1A
    wo 27-mrt. 18:30SC Kruisland JO9-2 - Internos JO9-2Te spelenSportpark 't HoogjeVeld 3 B
    za 30-mrt. 09:30Internos JO10-2 - RFC JO10-4Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 7A (trainingsveld)
    za 30-mrt. 09:30Internos JO8-1 - Boeimeer JO8-3Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 5A
    za 30-mrt. 09:30Internos JO9-2 - Bavel JO9-4Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 5B
    za 30-mrt. 09:30Voetbaltuin - Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 1A
    za 30-mrt. 10:00Achtmaal JO7-2 - Internos JO7-2Te spelenSportpark v.v. Achtmaalveld 1
    za 30-mrt. 10:00Prinsenland JO11-1 - Internos JO11-1Te spelenSportpark MolenkreekVeld 2
    za 30-mrt. 10:00Baronie JO10-4 - Internos JO10-1Te spelenSportpark De Blauwe Keiveld 4
    za 30-mrt. 10:15Unitas'30 JO13-4 - Internos JO13-1Te spelenSportpark De Lage Bankenveld 1
    za 30-mrt. 10:15Internos JO7-3 - Gloria UC JO7-3Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 1A
    za 30-mrt. 10:30Rijsoord JO17-1 - Internos JO17-1Te spelenSportpark Rijsoordveld 1
    za 30-mrt. 11:00Dongen JO7-2 - Internos JO7-1Te spelenSportpark De BiezenF
    za 30-mrt. 13:30Internos 7 - Terheijden 2Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 2
    za 30-mrt. 13:30Internos 3 - UVV'40 2Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 1
    za 30-mrt. 13:30Internos JO17-2 - JEKA JO17-6Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 5
    za 30-mrt. 13:30Internos 8 - BSC 3Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 3
    za 30-mrt. 13:45JEKA JO19-6 - Internos JO19-2Te spelenSportpark Beukenlaanveld 6
    za 30-mrt. 14:30Rood-Wit W 2 - Internos 5Te spelenSportpark De GagelrijzenSportpark De Gagelrijzen veld 1
    zo 31-mrt. 09:45Internos 5 - Boeimeer 8Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 2
    zo 31-mrt. 11:00RCD 5 - Internos 4Te spelenSportpark Krommedijk (RKsv RCD)Veld C
    zo 31-mrt. 11:00RCD 6 - Internos 3Te spelenSportpark Krommedijk (RKsv RCD)Veld B
    zo 31-mrt. 12:00Sprundel VR2 - Internos VR1Te spelenSportpark De Kerlinge veld 1
  • Klik hier voor de laatste vv Internos films

  • Onze sponsoren: