• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    28 nov. 18:30KNVB JO 14 Selektiewedstrijden - --Sportpark Hoge Neerstraatveld 1-Internos - Veld 1
    30 nov. 19:30Unitas'30 JO19-2 - Internos JO19-1Sportpark De Lage Bankenveld 1
    1 dec. 20:00Internos 35+2 - Cluzona 35+1Sportpark Hoge Neerstraatveld 6-Internos B
    1 dec. 20:00Rood-Wit W 35+1 - Internos 35+1Sportpark De Gagelrijzenveld 1 A
    2 dec. 19:30VVR VR30+2 - Internos VR30+1Sportpark De Lage Bankenveld 1 B
    2 dec. 20:00Internos VR30+1 - DSE VR30+1Sportpark De Lage Bankenveld 1 B
    2 dec. 20:30Schijf VR30+1 - Internos VR30+1Sportpark De Lage Bankenveld 1 A
    2 dec. 21:00Internos VR30+1 - Unitas'30 VR30+1Sportpark De Lage Bankenveld 1 A
    3 dec. 08:30Boeimeer JO8-2 - Internos JO8-2Sportpark Heksenwielveld B B1
    3 dec. 08:30R.K.S.V. Groen Wit JO9-1 - Internos JO9-2Sportpark Haagsveld 1 B1
    3 dec. 08:45Moerse Boys JO10-3 - Internos JO10-1Sportpark Akkermolenveld B B2
    3 dec. 09:00Internos JO7-1 - Moerse Boys JO7-3Sportpark De Kerlinge veld 1 A2
    3 dec. 09:20Internos JO7-1 - DEVO JO7-1Sportpark De Kerlinge veld 1 A2
    3 dec. 09:30Internos JO11-1 - VVR JO11-2Sportpark Hoge Neerstraatveld 7-Internos B
    3 dec. 09:30Internos JO9-4 - Moerse Boys JO9-2Sportpark Hoge Neerstraatveld 3-Internos B1
    3 dec. 09:30Internos JO12-1 - Cluzona JO12-1Sportpark Hoge Neerstraatveld 6-Internos A
    3 dec. 09:30Internos JO9-1JM - RSV JO9-1JMSportpark Hoge Neerstraatveld 3-Internos A1
    3 dec. 09:30Internos JO8-1 - Roosendaal JO8-2Sportpark Hoge Neerstraatveld 4-Internos A1
    3 dec. 09:30Voetbalspeeltuin - --Sportpark Hoge Neerstraatveld 1-Internos A - Veld 1
    3 dec. 09:40Sprundel JO7-1 - Internos JO7-1Sportpark De Kerlinge veld 1 A1
    3 dec. 10:00TSC JO9-2 - Internos JO9-3Sportpark De Warandeveld 5 A1 - Wetra
    3 dec. 10:15SEOLTO JO8-3 - Internos JO8-3Sportpark De Meerenveld B-SEOLTO A2
    3 dec. 10:30EBOH JO14-1JM - Internos JO14-1Sportpark Schenkeldijkveld 1
    3 dec. 11:00Moerse Boys JO15-1 - Internos JO15-1Sportpark Akkermolenveld C
    3 dec. 11:00NAC Breda Onder 11 - De Graafschap Onder 11Sportpark Hoge Neerstraatveld 7-Internos
    3 dec. 11:30Internos 2 - SSC'55 2Sportpark Hoge Neerstraatveld 2-Internos
    3 dec. 12:00Internos JO19-1 - Roosendaal JO19-2Sportpark Hoge Neerstraatveld 6-Internos
    3 dec. 12:45Moerse Boys 3 - Internos 6Sportpark Akkermolenveld C
    3 dec. 13:30Internos 3 - Prinsenland 2Sportpark Hoge Neerstraatveld 2-Internos
    3 dec. 14:00Wieldrecht JO12-3 - Internos JO12-2Sportpark Wieldrechtveld 3 (K1) A
    3 dec. 14:30Internos 1 - SEOLTO 1Sportpark Hoge Neerstraatveld 1-Internos - Veld 1
    3 dec. 14:30Madese Boys 5 - Internos 5Sportpark De Schietbergveld 4
    3 dec. 14:30DHV 3 - Internos 7Sportpark d'n Hoekschopveld 1
    4 dec. 09:45Internos 6 - SC Emma 6Sportpark Hoge Neerstraatveld 1-Internos - Veld 1
    4 dec. 09:45Internos 4 - Chaam 2Sportpark Hoge Neerstraatveld 2-Internos
    4 dec. 12:00Internos 3 - Beek Vooruit 3Sportpark Hoge Neerstraatveld 2-Internos
    4 dec. 12:00Internos 2 - Sprundel 6Sportpark Hoge Neerstraatveld 6-Internos
  • Klik hier voor de laatste vv Internos films

  • Onze sponsoren:

  • A&M

    Klifman LIchttechniek