• Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieVeldInfo
    za 24-nov. 08:45Internos JO8-1 - TVC Breda JO8-2Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 5A
    za 24-nov. 08:45Roosendaal JO12-2 - Internos JO12-1Te spelenSportpark HulsdonkSportpark Hulsdonk veld 2
    za 24-nov. 09:15Internos JO7-1 - JEKA JO7-7MTe spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 1A
    za 24-nov. 09:30Internos JO9-1 - VVR JO9-2Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 5B
    za 24-nov. 09:30Noordhoek JO10-1G - Internos JO10-1Te spelenSportpark Noordhoekveld 1
    za 24-nov. 10:15Internos JO11-1 - Kogelvangers JO11-1Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 3A
    za 24-nov. 10:15Internos JO13-1 - SCO JO13-2Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 6 (kunstgras)
    za 24-nov. 10:15Internos JO14-1 - TSC JO14-3Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 2
    za 24-nov. 10:15Klundert JO15-1 - Internos JO15-1Te spelenSportpark MolenvlietSportpark Molenvliet veld 3
    za 24-nov. 11:00JEKA JO7-8M - Internos JO7-2Te spelenSportpark Beukenlaanveld 5
    za 24-nov. 11:00RSV JO11-1 - Internos JO11-2Te spelenSportpark De Molenberg veld 1
    za 24-nov. 11:00Schijf JO10-1G - Internos JO10-2Te spelenSportpark De Zoek veld 1
    za 24-nov. 11:45Internos JO17-1 - Baronie JO17-2Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 6 (kunstgras)
    za 24-nov. 11:45Internos JO19-2 - NSV JO19-1Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 3
    za 24-nov. 12:15WHS 2 - Internos 3Te spelenSportpark De WaajeHoofdveld
    za 24-nov. 13:15Boeimeer 2 - Internos 4Te spelenSportpark HeksenwielC
    za 24-nov. 14:00Internos JO19-1 - MOC'17 JO19-2Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 2
    za 24-nov. 14:00Internos 7 - DSE 4Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 3
    za 24-nov. 14:00Internos 8 - VVR 3Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 6 (kunstgras)
    za 24-nov. 14:00Internos JO17-2 - BSC JO17-1Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 1
    za 24-nov. 15:00SCO 7 - Internos 6Te spelenSportpark de Elskensveld 2
    za 24-nov. 16:00Internos 1 - Peursum 1Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 1
    zo 25-nov. 10:00RSV 5 - Internos 7Te spelenSportpark De Molenberg veld 1
    zo 25-nov. 10:00UVV'40 7 - Internos 5Te spelenSportpark Jeugdland veld 2
    zo 25-nov. 10:00Unitas'30 5 - Internos 4Te spelenSportpark De Lage Bankenveld 3
    zo 25-nov. 11:45Internos 3 - TSC 4Te spelenSportpark De Hoge NeerstraatVeld 2
    zo 25-nov. 13:00Baronie 7 - Internos 2Te spelenSportpark De Blauwe Keiveld 1
  • Klik hier voor de laatste vv Internos films

  • Onze sponsoren: