• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    20 aug. 17:00Unitas'30 - Internos oefentoernooiSportpark De Lage Bankenveld 1
    20 aug. 18:00Internos - DSE oefen toernooiSportpark De Lage Bankenveld 1
    20 aug. 19:00Unitas'30 - DSE oefentoernooiSportpark De Lage Bankenveld 1
    23 aug. 20:00Internos 1 - RKSV Groen WitSportpark Hoge Neerstraatveld 6-Internos
    27 aug. 12:30Rood-Wit W - Internos 1Sportpark De Gagelrijzen
    27 aug. 12:30Rood-Wit Za1 - Internos Za2Sportpark De Gagelrijzen
    30 aug. 20:00Internos 1 - VirtusSportpark Hoge Neerstraatveld 6-Internos
    1 sep. 20:00Internos 2 - Hoeven 2Sportpark Hoge Neerstraatveld 6-Internos
    3 sep. 11:30Internos 2 - Tholense Boys 2Sportpark Hoge Neerstraatveld 1-Internos
    3 sep. 13:30Internos 3 - Zwaluwe 2Sportpark Hoge Neerstraatveld 1-Internos
    3 sep. 14:30Rood-Wit W 2 - Internos 6Sportpark De Gagelrijzenveld 3
    3 sep. 15:00RFC 1 - Internos 1Gemeentelijk Sportparkveld 1
    4 sep. 09:45Internos 6 - Unitas'30 8Sportpark Hoge Neerstraatveld 1-Internos
    4 sep. 11:00Internos 5 - VVR 5Sportpark Hoge Neerstraatveld 2-Internos
    4 sep. 12:00Internos 2 - Unitas'30 2Sportpark Hoge Neerstraatveld 1-Internos
    4 sep. 12:00ODIO 3 - Internos 3Sportpark De Heiloopveld 1
    4 sep. 12:15Unitas'30 4 - Internos 4Sportpark De Lage Bankenveld 2
    7 sep. 20:00Internos 2 - Baronie Za2Sportpark Hoge Neerstraatveld 6-Internos
    10 sep. 08:30UVV'40 JO8-1 - Internos JO8-1Sportpark Jeugdlandveld D A2
    10 sep. 08:30R.K.S.V. Groen Wit JO9-2 - Internos JO9-2Sportpark Haagsveld 2 A1
    10 sep. 09:00TPO JO11-1JM - Internos JO11-1Sportpark De Klaverweideveld 1 A
    10 sep. 09:30Internos JO10-1 - Beek Vooruit JO10-3Sportpark Hoge Neerstraatveld 1-Internos A1
    10 sep. 09:30Internos JO12-1 - Unitas'30 JO12-3Sportpark Hoge Neerstraatveld 2-Internos A
    10 sep. 09:30Internos JO8-2 - Unitas'30 JO8-2Sportpark Hoge Neerstraatveld 1-Internos B1
    10 sep. 09:30Internos JO8-3 - Roosendaal JO8-2Sportpark Hoge Neerstraatveld 1-Internos A2
    10 sep. 09:30Internos JO9-4 - Sprundel JO9-1Sportpark Hoge Neerstraatveld 1-Internos B2
    10 sep. 10:00Baronie JO9-2 - Internos JO9-1JMSportpark De Blauwe Keiveld 6 A1
    10 sep. 10:15Boeimeer JO14-1 - Internos JO14-1Sportpark Heksenwielveld B
    10 sep. 10:30DOSKO JO9-1 - Internos JO9-3Sportpark Meilustveld 1 A2
    10 sep. 10:45Internos JO7-1 - Beek Vooruit JO7-2Sportpark Akkermolenveld 1 A2
    10 sep. 11:00Internos JO12-2 - UVV'40 JO12-4Sportpark Hoge Neerstraatveld 1-Internos A
    10 sep. 11:05Internos JO7-1 - Baronie JO7-3Sportpark Akkermolenveld 1 A2
    10 sep. 11:25Moerse Boys JO7-2 - Internos JO7-1Sportpark Akkermolenveld 1 A1
    10 sep. 12:00Internos JO19-1 - R.K.S.V. Groen Wit JO19-1Sportpark Hoge Neerstraatveld 3-Internos
    10 sep. 12:00MOC'17 2 - Internos 2Sportpark Rozenoordveld 4
    10 sep. 13:15Gilze JO15-2 - Internos JO15-1Sportpark Verhovenveld 4
    10 sep. 13:30Internos 6 - SAB 2Sportpark Hoge Neerstraatveld 2-Internos
    10 sep. 14:30Internos 1 - GDC 1Sportpark Hoge Neerstraatveld 1-Internos
    10 sep. 15:00Oranje Wit 3 - Internos 3Sportpark Oranje Witveld 1
  • Klik hier voor de laatste vv Internos films

  • Onze sponsoren:

  • A&M

    Klifman LIchttechniek