• Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieInfo
    wo 23-mei. 16:00Internos JO10-1 - Sarto JO10-4Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    wo 23-mei. 18:00Internos JO7-1 - Groen Wit JO7-3Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    wo 23-mei. 19:00Steenbergen JO13-1 - Internos JO13-1Te spelenSportpark Seringenlaan
    wo 23-mei. 19:15Internos JO17-3 - TVC Breda JO17-3Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    wo 23-mei. 20:00Internos VR1 - NSV VR1Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    do 24-mei. 18:30Internos JO13-3 - Unitas'30 JO13-7Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    do 24-mei. 19:00Internos JO11-1 - DSE JO11-1Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    za 26-mei. 08:30JEKA JO9-12G - Internos JO9-2Te spelenSportpark Beukenlaan
    za 26-mei. 08:30Unitas'30 JO11-3 - Internos JO11-1Te spelenSportpark De Lage Banken
    za 26-mei. 09:00VVR JO7-1 - Internos JO7-1Te spelenSportpark De Laguiten
    za 26-mei. 09:30Internos JO9-1 - Advendo JO9-1Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    za 26-mei. 09:30Internos JO11-2 - DIOZ JO11-1Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    za 26-mei. 09:30Internos JO10-1 - Right'Oh JO10-1GTe spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    za 26-mei. 09:30Internos JO13-1 - Alliance JO13-1Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    za 26-mei. 09:30Internos JO8-1 - BSC JO8-4Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    za 26-mei. 10:30Internos JO17-2 - Unitas'30 JO17-3Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    za 26-mei. 10:45Internos JO15-1 - Victoria'03 JO15-1Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    za 26-mei. 11:00Wernhout JO13-1 - Internos JO13-3Te spelenSportpark v.v. Wernhout
    za 26-mei. 12:00Wieldrecht 3 - Internos 2Te spelenSportpark Wieldrecht
    za 26-mei. 12:30Madese Boys JO19-2 - Internos JO19-2Te spelenSportpark De Schietberg
    za 26-mei. 13:00TVC Breda 3 - Internos 3Te spelenSportpark TVC Breda
    za 26-mei. 13:00Schijf JO15-1 - Internos JO15-3Te spelenSportpark De Zoek
    za 26-mei. 14:00Internos 5 - Steenbergen 3Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    za 26-mei. 14:00Internos 7 - PCP 2Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    za 26-mei. 14:00Internos JO19-1 - Steenbergen JO19-2Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    za 26-mei. 14:00Internos 6 - BSC 3Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    za 26-mei. 15:00Beek Vooruit JO13-3 - Internos JO13-2Te spelenSportpark De Heikant
    zo 27-mei. 09:45Internos 6 - NSV 5Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    zo 27-mei. 09:45Internos 4 - Nieuw Borgvliet 2Te spelenSportpark De Hoge Neerstraat
    zo 27-mei. 10:00Sprundel 4 - Internos 7Te spelenSportpark De Kerlinge
    zo 27-mei. 11:30SC Kruisland VR1 - Internos VR1Te spelenSportpark 't Hoogje
    zo 27-mei. 11:30Beek Vooruit 13 - Internos 8Te spelenSportpark De Heikant
  • Klik hier voor de laatste vv Internos films

  • Onze sponsoren: